o mně/ o nás

Jmenuji se Mgr. Alex Kling, jsem masér, doporučený (tj. ověřený) terapeut dornovy metody, terapeut a lektor metody SM Systém. Zabývám se alternativními cestami k nápravě pohybového aparátu - metodami přímo pracující s pohybovým aparátem i metodami pomocnými. Tak jako mnoho mých kolegů, i mě, přivedla k zájmu o tyto metody vlastní vážné obtíže – a to s krční páteří.


Poklad mezi "zádonápravnými metodami" je pro mě dornova metoda. Její jednoduchost, logika a hlavně neuvěřitelný efekt je pro mě neustále udivující. Pro uvolnění a regeneraci svalů velmi často volím baňkování. Geniální vynález s vynikajícími výsledky. Práce by však nebyla kompletní a dostatečná, kdyby péče o pohybový aparát byla jen záležitost pasivní – „tady mě máte a opravte mě“. Nedílnou součástí je aktivní přístup – cvičení. SM Systém – český rehabilitační systém MUDr. Richarda Smíška – je unikátem v mnoha oblastech a nabízí překvapivé výsledky i tam, kde ostatní metody (natož tradiční medicína) selhaly.

Jako nedílnou součást péče o klienta k urychlení úzdravného procesu zařazuji klasickou masáž, reflexní terapii, Breussovu masáž, ušní akupunkturu či kineziotaping a další. 

 

Najdete nás také webu pro SM Systém - Spirální stabilizaci

Najdete nás také na 

Mgr. Alex Kling
tel: 728 947 992
eml: alex.kling@email.cz
PO-ÚT - Špitálka 8, Brno
(budova A, Direct Média, 1.p)
ST-ČT-PÁ - SPS Centrum
Podveská 22, Brno-Komín
(500m od vozovny Komin)
Vytvořeno službou Webnode