Kostrč - příčina bolestí hlavy, psychického napětí i neplodnosti?

Kostrč – takové malé nic.

Z pohledu dornovy metody je srovnání kostrče hned po srovnání délky končetin nejdůležitějším zákrokem. Tento malý rudiment (pozůstatek) po zvířecích předcích se zdá být nenápadný a bezvýznamný. Přesto srovnání posunuté či vybočené kostrče je základem k úspěchu s odblokováním SI skloubení, ovlivňuje bolesti v bederní oblasti, napětí svalů v pánvi, vybočení kostrče je častou příčinou migrén a v neposlední řadě má vliv na psychické napětí. Taktéž za bolestivou menstruací nebo neplodností se může ukrývat obyčejná křeč svalů pánevního dna. Samozřejmě spoustě žen pomůže hormonální léčba klasické medicíny, avšak u některých jde „pouze“ o mechanický problém, který lze vyřešit „jedním tahem“.

Kostrč, os coccygis  je  malá  trojúhelníkovitá  kost, tvořící  zakončení  páteře. Tvarově je velmi  variabilní z původních  obratlů  se  v podstatě  zachovávají  pouze zbytky obratlových těl.

Kostrč se obvykle skládá ze  3 - 5 spojených obratlů. Spojení  mezi křížovou kostí a  kostrčí  je u většiny vyšetřovaných  osob  mobilní, tzn., že v tomto  spoji  jsou  možné  kývavé  pohyby a  „pružení“.

Klasická medicína nabízí srovnání kostrče poněkud nepohodlnou cestou per rectum, skrze konečník. Dornovou metodou však lze mnohem pohodlněji narovnat kostrč velmi elegantním, šetrným a rozhodně méně nepříjemným způsobem než nabízí klasická medicína, a to díky tlaku na svaly v okolí kostrče za současného spolupůsobení kývavého pohybu nohou.

Neoddiskutovatelným zjištěním je, že např. úporné bolesti hlavy, zatuhlé svaly kolem krční páteře či mezi lopatkami nelze úspěšně odstranit bez srovnání kostrče. Zvláště u žen, ale někdy i u mužů se lze setkat se spontánním  silným emocionálním  výbuchem, silným emocionálním výlevem při práci na srovnání kostrče a vůbec při srovnávání pánevní oblasti. Je nutné přijmout tuto reakci jako žádoucí a mimořádně očistnou vedoucí k ozdravnému procesu.

Tisková zpráva náprava kostrče dornovou metodou

Najdete nás také webu pro SM Systém - Spirální stabilizaci

Najdete nás také na 

Mgr. Alex Kling
tel: 728 947 992
eml: alex.kling@email.cz
Imzadi centrum, Špitálka 8, Brno
Po-Pá 10 - 16 hod

kolegové v Imzadi centru
Robert Kaleta - 776 630 088
Ne-Út - 8-19 hod
Jitka Sedláková - 608 368 848
St - Pá - 10 - 18 hod
Milada Svobodová - 608 611 688
Po - Út - St 9 - 16 hod
Zdena Knotková - 732 687 241
St - Pá, dle domluvy

Adresa:
Imzadi - rekondiční centrum
Špitálka 8, Brno
(budova Direct Média, 1.p)
Vytvořeno službou Webnode