dotazy - diskuse

Re: Sm system - Kratší noha

V každém případě podstoupit Dornovu metodu na co nejlepší zkorigování rozdílné délky končetin a pak cvičit SM Systém. Ten se cvičí bez podpatěnky a cvičí se varianty právě pro případ delší nohy ( v SM Systému je s tím počítáno, že občas někdo má tento problém a jsou tomu přizpůsobeny varianty cviků).

vrozená anomálie lopatek

Dobrý den, můj 18 letý syn má vrozenou anomálii lopatek (diagnostikováno teprve před 2 měsíci). 14 let aktivně hraje hokej, nyní velké bolesti ramenou. Dle lékařů jediná možnost narovnat lopatky operativně. Může mu pomoci dornova metoda? Děkuji

Re: vrozená anomálie lopatek

Dobrý den,
bohužel na dálku, bez toho, abych ho viděl, tak se nedokážu nijak vyjádřit.
Nicméně po 14 letech hraní hokeje, by měl asi velké bolesti ramen každý.

migréna

Dobrý den,mohu poprosit o odpověď - trpím na migrény asi od krční páteře,zhruba před 10-ti lety mi v lázních na rehabilitaci paní od tohoto problému na delší čas pomohla ,myslím,že Dornovou metodou,nejdřív mi srovnala nohy a pak ,promiňte mi ten výraz,dloubla do loktů,kolen,krku a kyčlí a bolest byla pryč.Je toto možné i u vás? A popřípadě kolik je potřeba absolvovat hodin? Děkuji Vám,s pozdravem Lucie.

Re: migréna

Dobrý den,
s velkou pravděpodobností se jednalo o dornovu metodu. Ano, všichni terapeuti centra jsou vyškoleni v této metodě. Kolik je potřeba absolvovat hodin.... to Vám asi nikdo neřekne, když Vás ani neviděl. Za jednu návštěvu se obvykle ošetří celé tělo (cca 1,5-2 hod), ale kolik je potřeba návštěv a jak moc páteř zdegenerovala za oněch 10 let....to fakt nevím.

nemožnost otěhotnět

Dobrý den,
už více jak rok se snažíme s partnerem o dítě, avšak bez úspěchu. Dle lékařů jsme oba naprosto zdraví. Chci se zeptat, zda mi můžete v tomto pomoci - narovnání kostrče atd...
Děkuji za odpověď.

Re: nemožnost otěhotnět

Ano, pokud je příčinou funkční sterility svalové napětí v malé pánvi, pak dornova metoda (společně s metodou Mojžíšové či metodou SM System) přináší velmi často překvapivé výsledky. Mám několik takových "dornovských" dětí.

Křivé nohy

Zdravím Vás. Dočetla jsem se, že jste pomohl pánovi pomocí různých cviků téměř srovnat nohy do "O". Od malička se s "touto tělesnou vadou" nedokážu vyrovnat... Ani teď, v dospělosti a to už jsem se dostala do "druhé poloviny" života. Šlo by s tím něco dělat i v tomto věku? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Re: Křivé nohy

Dobrý den,
bohužel na dálku opravdu nejde nic bližšího říct. U toho konkrétního pána to šlo o 50% zlepšit. Já jsem Vás ale neviděl a nedokážu tedy říct nic bližšího.
Alex

SM systém a trénink

Dobrý den,
dcera vrcholově běhá. Chtěla jsem se zeptat, zda je vhodný odpolední běžecký trenink po zhruba 40min lekci SM cvičení v poledne. Měla bych představu, že SM cvičení nastimuluje posturu a k tréninku pak lépe využije svaly. Nebo je účinnější odpolední běžecký trenink vypustit,
Děkuji za odpověď.
FH.

Přidat nový příspěvek

Najdete nás také webu pro SM Systém - Spirální stabilizaci

Najdete nás také na 

alex.kling (zavináč) email.cz
Mgr. Alex Kling - 728 947 992
Po-Pá 8-14 hod
Robert Kaleta - 776 630 088
Ne-Út - 8-19 hod
Jitka Sedláková - 608 368 848
St - Pá - 10 - 18 hod
Milada Svobodová - 608 611 688
Po - Út - St 9 - 16 hod
Zdena Knotková - 732 687 241
St - Pá, dle domluvy

Adresa:
Imzadi - rekondiční centrum
Špitálka 8, Brno
(budova Direct Média, 1.p)
Vytvořeno službou Webnode