Ceník individuálních služeb: Alex Kling

1 hodina - 1000,- Kč

služby "mobilní masér" - 1500,- Kč/hod

Sm Systém (skupinové cvičení)                          - 750,- Kč ( 5 lekcí á 55 min)

 

Storno podmínky pro individuální terapie:  Občas se nám stane, že nám „do toho něco vleze“. Pokud zjistíte, že nemůžete na dohodnutou návštěvu přijít, dejte vědět alespoň 48 hod předemPři zrušení objednaného termínu méně než 48 hod. před termínem je storno poplatek 75% předpokládané částky, tj. 750,- Kč. (pro odřeknutí účasti na skupinovém cvičení méně než 48 hod. před prvním dnem běhu skupinového cvičení je storno poplatek 500,- Kč). I terapeut je jen člověk a občas potřebuje termín narychlo přesunout. Pak určitě požadujte slevu 25%. 

 Tak jako se mnoho lidí neúspěšně pokouší zhubnout pomocí diet, stejně tak mnoho lidí neúspěšně řeší bolesti svého pohybového aparátu - ať již bolesti beder, šíje, nepříjemné stavy vycházenící z výhřezu plotének či jen vadného držení těla. Za mnohými neúspěchy jedinců snažící se shodit přebytečná kila či nabrat svalovou hmutu stojí absence dobrého dietního či cvičebního plánu. Totéž platí i pro oblast rehabilitace pohybového aparátu. Pouze s dobrým, v logických krocích sestaveným rehabitilačním plánem obsahující všechny aspekty práce na nápravě pohybového systému vede k vytouženému cíli.

Např. jaký smysl má masírovat šíjové svaly přijde-li klient s obtížemi v šíjové oblasti? Již dávno moudří lékaři pravili, že "jenom idiot se zabývá pouze tím místem, které bolí".  Jaký smysl má "rovnat komín, když celý barák je nakřivo" ? Je nutné se v postupných krocích zabývat celým pohybovým aparátem a to jak kosterním systém (srovnání délky končetin, srovnání pánve, vyosených obratlů v bederní, hrudní i šíjové oblasti), tak svalovým aparátem (cílené posílení ochablých svalů, aktivní snižování napětí ve svalech přetížených, budování nových pohybových vzorců).  

 

Najdete nás také webu pro SM Systém - Spirální stabilizaci

Najdete nás také na 

Mgr. Alex Kling
tel: 728 947 992
eml: alex.kling@email.cz
Imzadi centrum, Špitálka 8, Brno
Po-Pá 10 - 16 hod

kolegové v Imzadi centru
Robert Kaleta - 776 630 088
Ne-Út - 8-19 hod
Jitka Sedláková - 608 368 848
St - Pá - 10 - 18 hod
Tomáš Vaculka - 608530205
Po - Pá - dle domluvy


Adresa:
Imzadi - rekondiční centrum
Špitálka 8, Brno
(budova Direct Média, 1.p)
Vytvořeno službou Webnode